Szukaj
Close this search box.

STRONA FIRMY

Nibylandia

Niepubliczne żłobki we Wrocławiu
logotyp-nibylandia-niepubliczne-zlobki

Projekt strony dwóch niepublicznych żłobków był na swój sposób niezwykły i jak dotąd jedyny w swoim rodzaju.

Klienci skontaktowali się ze mną w sobotę przez Facebooka. W ciągu kilku godzin rozmowy online udało się zakupić serwer, wybrać kolory akcentów, otrzymałem logotyp, obietnicę przesłania materiałów następnego dnia oraz wyznaczony został termin realizacji: niespełna tydzień.

Na szczęście udało się ustalić, że moi klienci mają doświadczenie z WordPressem, więc potrzebują jedynie “szkielet”, swoistą podbudowę, na której będą sobie pracować sami.

Następny dzień upłynął mi na spinaniu serwera z domeną oraz instalacji i wstępnej konfiguracji WordPressa.

Materiały dotarły do mnie po kolejnych dwóch dniach. Tym samym zostały mi cztery popołudnia na postawienie strony. Skala wyzwania objawiła się po otwarciu pliku z materiałami – zaledwie 1,5 strony tekstu i całe mnóstwo frazy: “będzie uzupełnione później”.

Budowanie strony w oparciu o szczątkowe informacje i wypełniacze treści nie należało do najłatwiejszych, jednak klienci byli niezwykle zadowoleni z efektu quasi końcowego i jakości wykonanej w tak krótkim czasie pracy – a to najważniejsze 🙂

Pozostaje jeszcze kwestia wyjaśnienia, dlaczego zdecydowałem się prezentować w swoim portfolio taki niekompletny, obfitujący w placeholdery i wypełniacze treści projekt? Przede wszystkim dlatego, żeby pokazać, że można się w ten sposób ze mną umówić. Jest to rozwiązanie stosunkowo atrakcyjne cenowo. Podobnie jak budowa modułowa – dziś budujemy i rozliczamy się za najważniejsze, a następnie dobudowujemy i rozliczamy się sukcesywnie. W niejednym przypadku może być to rozwiązanie lepsze z punktu widzenia inwestora.

Wsparcie projektu można okazywać na wiele sposobów.
Poniżej znajdziesz dostępne opcje wsparcia finansowego:

Wspieraj Autora na Patronite

Możesz również wspierać projekt poprzez obserwowanie profili społecznościowych i udostępnianie treści.

Niezależnie od tego, z której formy wsparcia zdecydujesz się korzystać za każdą z nich z góry uprzejmie dziękuję!