Artur Krzyk

Web Developer / Copywriter

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i materiałów marketingowych.
Strony internetowe tworzę z pasją i zaangażowaniem.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Do wszystkich pomysłów Klienta podchodzę z otwartym – acz krytycznym – umysłem i szukam rozwiązań, które zaspokoją nie tylko jego aktualne, ale i przyszłe potrzeby. Każde moje działanie poprzedzają konsultacje, które pomagają dopracować idee oraz opracować pomysły na ich wdrożenie. Ustalamy harmonogram pracy, dzięki czemu unikamy niepotrzebnych przestojów i przesuwania terminu realizacji.

Jeśli potrzebujesz na przykład:

 • wizytówki osobistej;
 • strony firmowej;
 • sklepu, nad którym masz pełną kontrolę;
 • katalogu produktów;
 • bloga osobistego;
 • strony lądowania (landing page) do pozyskiwania lead-ów sprzedażowych;
 • niebanalnej prezentacji swojego portfolio.

Możesz liczyć na profesjonalne opracowanie i wykonanie projektu, a także wdrożenie wszystkich niezbędnych funkcjonalności! Koniecznie sprawdź moje portfolio, a następnie skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli podjąć współpracę!

%

HTML

%

PHP

%

CSS

"Internet jest jak przypływ. Zaleje przemysł komputerowy i wiele innych, zatapiając tych, którzy nie nauczą się w nim pływać."

Bill Gates @ Digital Business’

"Zwracanie uwagi na funkcjonalność strony podczas jej projektowania oznacza mniej frustracji a więcej satysfakcji dla odwiedzających."

Steve Krug @ Nie każ mi myśleć

"Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę."

Bill Clinton @ 1996

SYSTEM CMS

Korzystam z WordPress-a, intuicyjnego systemu zarządzania treścią (CMS). Jest to popularne, dobrze rozwijane i bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem wykorzystuję tworząc strony dla moich Klientów.

TEKSTY

Piszę teksty na życzenie i zajmuję się również poprawianiem otrzymanych tekstów, aby działania mające na celu wykorzystanie strony do celów marketingowych były efektywne.

ZAKUP DOMENY

Na życzenie Klienta zajmuję się zakupem wybranej domeny lub domen. Zakup taki zawsze jest realizowany na dane Klienta, dzięki temu to on jest ich właścicielem i ma do nich bezpośredni dostęp oraz możliwość zarządzania.

MODUŁ ZAKUPOWY

Na życzenie Klienta mogę wdrożyć cały sklep (WooCommerce) oraz moduł zakupowy pozwalający Klientom dokonywać płatności najwygodniejszymi dla nich ścieżkami.

ZDJĘCIA

Podczas swojej pracy staram się nie korzystać z tzw. wypełniaczy treści wizualnej. Korzystam ze zdjęć i grafik pochodzących z legalnych źródeł oraz materiałów dostarczanych bezpośrednio przez Klientów.

ZAKUP SERWERA

Mogę się zająć zakupem dedykowanego miejsca na serwerze oraz spiąć go z domeną. Często również niezbędne jest zakupienie i zaimplementowanie na stronie certyfikatu SSL, co również mogę wykonać w imieniu Klienta.

WYGLĄD

Korzystam ze sprawdzonych rozwiązań wizualnych dla stron głównych, kontaktowych, blogów, lądowania … i innych. Moje działania najczęściej ograniczają się jedynie na dopasowaniu ich do indywidualnych potrzeb Klienta.

BLOG

Nieodłącznym elementem strony są aktualizacje treści. Często występują one pod nazwami tj. blog, artykuły, aktualności, newsy … etc. Na moich stronach nie brakuje również tej podstawowej funkcjonalności.

PERSONALIZACJA

Nawet najmniejsze projekty często charakteryzują się pewną dozą wyjątkowości. Jestem do tego przygotowany. Niejednokrotnie wprowadzam niezbędne zmiany w kodzie HTML, PHP i CSS, tak aby efekt końcowy był satysfakcjonujący.

RESPONSYWNOŚĆ

Tworzone przeze mnie strony są responsywne, dopasowują się do mniejszych i większych ekranów bez utraty na jakości przekazu dla użytkownika końcowego.

FORMULARZE

Stawiam na to, aby formularze były funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Wymaga to zaangażowania również ze strony Klienta, ale z pewnością warto dołożyć należytej staranności przy tym elemencie strony.

POZYCJONOWANIE

Budowane przeze mnie strony są przygotowane pod ich pozycjonowanie i budowanie wysokich wyników wyszukiwania (SEO). Na życzenie Klienta implementuję również kody śledzące wykorzystywane do analizy strony (m.in. Facebook, Google).

STWORZONYCH STRON

KLIENTÓW*

* W TYM 7 W CIĄGŁEJ WSPÓŁPRACY

GODZIN PRACY*

* WEDŁUG JIRA I CLICK-UP

Opinie Klientów

Współpracuję z Arturem od kilku lat nie tylko ze względu na preferencyjne stawki, ale przede wszystkim dlatego, że ma odpowiednie kwalifikacje, a nasza współpraca wciąż może się rozszerzać o kolejne projekty. Jak każda kobieta przedsiębiorcza mam milion pomysłów na sekundę, a Artur konsekwentnie pomaga mi w ich realizacji 🙂

Magdalena Szewczuk
CEO @ BDirect, Czerwona Szpilka

Czekam na kontakt od Ciebie!

2 + 13 =

Zanim napiszesz przeczytaj kilka poniższych punktów:

 • mogę nie odpisywać nawet do 48 godzin od otrzymania Twojej wiadomości;
 • terminy: szybko, tanio i dobrze nigdy nie pozostają ze sobą w harmonii;
 • kodowanie to nauka ścisła, ale web design już nie;
 • poprawianie kodu po kimś jest trudniejsze niż zbudowanie strony od zera;
 • moje stawki są przystępne, ale jakość musi mieć swoją cenę.

A teraz do dzieła! Napisz, jak mogę Ci pomóc?