Szukaj
Close this search box.

INACZEJ

OPEN SOURCE LIFE WEB PROJECT

Twoje pomysły przekształcam w wyjątkowe i funkcjonalne strony internetowe.

Specjalizuję się w projektowaniu i tworzeniu różnego rodzaju stron, w tym portfolio, firmowych, osobistych, wizytówek oraz sklepów internetowych.

Artur Krzyk

WEB DEVELOPER / FREELANCER

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby stworzyć dla Ciebie stronę, która nie tylko wyróżni się na tle konkurencji, ale również zapewni Ci pełną satysfakcję z jej użytkowania. Oferuję profesjonalne podejście do projektowania i budowania stron, przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz trendów w branży.

Nie ważne, czy jesteś początkującym freelancerem, właścicielem małej firmy, czy dużą korporacją – moje usługi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Moje portfolio obejmuje już dziesiątki klientów, którzy obdażyli mnie swoim zaufaniem.

Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku, zwiększyć swoją obecność online oraz przyciągnąć nowych klientów skontaktuj się ze mną i daj mi szansę pomóc Ci osiągnąć postawione sobie cele!

Co mogę zaproponować?

Zerknij proszę na poniższe elementy i zastanów się, które z nich są potrzebne w Twoim projekcie

SYSTEM CMS

Korzystam z WordPress-a, intuicyjnego systemu zarządzania treścią (CMS). Jest to popularne, dobrze rozwijane i bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem wykorzystuję tworząc nawet najbardziej rozbudowane strony dla moich Klientów.

TEKSTY

Zasadniczo teksty zawsze dostarcza Klient, jednak zajmuję się również modyfikacją i nieznacznymi korektami otrzymanych tekstów, aby działania mające na celu wykorzystanie strony do celów marketingowych były efektywne.

ZAKUP DOMENY

Na życzenie Klienta zajmuję się zakupem wybranej domeny lub domen. Zakup taki zawsze jest realizowany na dane Klienta, dzięki temu to on jest ich właścicielem i ma do nich bezpośredni dostęp oraz możliwość zarządzania.

MODUŁ SKLEPU

Na życzenie Klienta mogę wdrożyć cały sklep (WooCommerce) oraz moduł zakupowy pozwalający Klientom dokonywać płatności najwygodniejszymi dla nich ścieżkami.

ZDJĘCIA I GRAFIKI

Podczas swojej pracy korzystam z tzw. wypełniaczy treści wizualnej. Korzystam ze zdjęć i grafik pochodzących z legalnych źródeł. Zatem oprócz materiałów dostarczanych bezpośrednio przez Klientów mogę pomóc w doborze zdjęć i grafik, które spełniają oczekiwania oraz wymogi formalne.

ZAKUP SERWERA

Mogę się zająć zakupem dedykowanego miejsca na serwerze oraz spiąć go z domeną. Często również niezbędne jest zakupienie i zaimplementowanie na stronie certyfikatu SSL, co również mogę wykonać w imieniu Klienta.

WYGLĄD

Korzystam ze sprawdzonych rozwiązań wizualnych dla stron głównych, kontaktowych, blogów, lądowania i innych. Moje działania najczęściej ograniczają się jedynie na dopasowaniu ich do indywidualnych potrzeb Klienta.

BLOG

Nieodłącznym elementem strony są aktualizacje treści. Często występują one pod nazwami tj. blog, artykuły, aktualności, newsy … etc. Na moich stronach nie brakuje również tej podstawowej funkcjonalności.

PERSONALIZACJA

Nawet najmniejsze projekty często charakteryzują się pewną dozą wyjątkowości. Jestem do tego przygotowany. Niejednokrotnie wprowadzam niezbędne zmiany w kodzie HTML, PHP, JS i CSS, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący.

RESPONSYWNOŚĆ

Tworzone przeze mnie strony są responsywne, dopasowują się do mniejszych i większych ekranów bez utraty na jakości przekazu dla użytkownika końcowego.

FORMULARZE

Stawiam na to, aby formularze były funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Wymaga to zaangażowania również ze strony Klienta, ale z pewnością warto dołożyć należytej staranności przy tym elemencie strony.

POZYCJONOWANIE

Budowane przeze mnie strony są przygotowane pod ich pozycjonowanie i budowanie wysokich wyników wyszukiwania (SEO). Na życzenie Klienta implementuję również kody śledzące wykorzystywane do analizy strony (m.in. Facebook, Google).

Z uwagi na to, że nie satysfakcjonowało mnie dotychczasowe rozwiązanie dotyczące budowy i wyglądu mojej strony postanowiłam rozpocząć współpracę z Arturem.

Nie należę do łatwych klientów, wciąż wprowadzam zmiany i poprawki, Artur wykazał się dużą wyrozumiałością i cierpliwością. Bardzo cenię jego zaangażowane, świetne pomysły i szybką realizację – udało się zbudować stronę w zaledwie dwa dni.

Bardzo polecam!

Mariola Kondek

CEO @ Mała Czarna

Artur od lat konsekwentnie opiekuje się się stroną internetową mojego gabinetu kosmetycznego.

Szczególnie cenię sobie jego trafne podpowiedzi dotyczące prezentowania ofert, produktów, członków zespołu. Widać, że ma nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale i doświadczenie z wielu udanych projektów, które wykorzystuje w codziennej pracy.

Anna Chomiuk

Klinika Diagnostyki Skóry by Bellissimki

Artur od lat wspiera mnie w budowaniu strony mojej szkoły (kt-extra.pl). W międzyczasie realizował ze mną również inne projekty (tj. eventy dla kobiet pod hasłem Ekspresja Kobiecości). Kiedy więc potrzebowałam kolejnej strony nie musiałam szukać nikogo innego.

Strona dotycząca projektu coachingowego wygląda pięknie i zebrała bardzo pozytywne opinie moich klientów. Mogę z całą stanowczością stwierdzić, że Artur naprawdę zna się na swoim fachu!

Magdalena Zachariasiewicz

CEO @ KT-Extra

Współpracuję z Arturem od kilku lat nie tylko ze względu na preferencyjne stawki, ale przede wszystkim dlatego, że ma odpowiednie kwalifikacje, a nasza współpraca wciąż może się rozszerzać o kolejne projekty.

Jak każda kobieta przedsiębiorcza mam milion pomysłów na sekundę, a Artur konsekwentnie pomaga mi w ich realizacji 🙂

Magdalena Szewczuk

CEO @ Czerwona Szpilka

#wybraneprojekty

[portfolio aktualnie w przebudowie]

#współpraca #proces

ETAP PIERWSZY

Pierwszy etap trwa zazwyczaj od 3 do 5 dni roboczych. Jest to etap wstępny, w trakcie którego precyzujesz swoje oczekiwania. Na tej podstawie jestem w stanie podjąć decyzję o podjęciu się projektu i wykonać wstępny kosztorys oraz prognozy czasowe.

Pomysł na stronę

Pojawia się u Ciebie pomysł na stronę i potrzebujesz pomocy z jego realizacją. Optymalnie byłoby, gdybyś na tym etapie wiedział, jaką chcesz mieć domenę oraz miał względnie sprecyzowane, jaki cel chcesz osiągać przy pomocy swojej nowej strony.

Dzień 0

Wstępna konsultacja

Podczas naszej pierwszej rozmowy ustalimy podstawowy zakres działań. Ty przedstawisz mi swoje oczekiwania, a ja przedstawię moje możliwości. Jeśli Twoje oczekiwania pokryją się z moimi możliwościami przejdziemy do kolejnego etapu.

1-2 dni

Analiza i przygotowanie oferty

Etap analizy trwa od 48 do 72 godzin. W tym czasie przygotuję dla Ciebie wstępny kosztorys i zakres prac możliwych do wykonania w konkretnych odstępach czasowych. Jeśli na tym etapie nasze wizje będą spójne uzgodnimy szczegółowe warunki współpracy.

2-3 dni

ETAP DRUGI

Jednostronicowe wizytówki czy strony lądowania można zbudować nawet w kilka dni. Prostą stronę firmową z kilkoma podstronami można zbudować w około 6-8 tygodni. Bardziej rozbudowane projekty z wieloma funkcjonalnościami czy integracjami zewnętrznych serwisów mogą potrzebować nawet 12-16 tygodni. Zatem drugi etap może trwać nawet kilkanaście tygodni w zależności od stopnia skomplikowania projektu.

Dostarczenie materiałów

Klient dostarcza materiały, które mogę wykorzystać przy budowaniu strony. Obejmuje to materiały wizualne (zdjęcia, grafiki, wideo) oraz tekstowe (teksty opisowe, slogany, zajawki etc.)

1-5 dni

Projektowanie

Buduję szkielet strony głównej oraz podstron. Projekt przygotowuję zarówno w oparciu o dostarczone materiały, jak i własną autorską wizję. Na tym etapie strona może być bogata w tzw. wypełniacze treści.

5-12 dni

Konsultacje

Po zbudowaniu podstaw właściwe jest przekazanie informacji zwrotnej na temat projektu. Takie informacje mogę otrzymywać na bieżąco, jednak zazwyczaj w pewnym momencie koniecznością staje się spotkanie online podczas którego można pewne elementy uzgodnić i na tej podstawie wytyczyć dalszy kierunek prac.

2-3 dni

Wdrażanie dodatkowych funkcjonalności

Na tym etapie zajmuję się wdrażaniem dodatkowych funkcjonalności oraz integracją z zewnętrznymi serwisami.

3-12 dni

Powtarzanie procesu

Jeśli pojawią się dodatkowe wymagania i wytyczne powtarzamy proces, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Na tym etapie zazwyczaj współpracuję nie tylko z osobą nadzorującą projekt tworzenia strony z ramienia firmy, ale również z działem marketingu, copywriterami, managerem sprzedaży itp.

1-14 dni

ETAP TRZECI

Etap finalizacji i publikacji strony zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka dni. Po tym czasie strona jest aktywna w sieci i dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Bywa jednak, że podczas finalizacji pojawią się dodatkowe wytyczne dotyczące budowy strony i trzeba się cofnąć do etapu drugiego.

Finalizacja projektu

Dopracowany wizualnie projekt jest niemal gotowy do publikacji. Na tym etapie upewniamy się wpólnie, że strona dobrze wygląda na różnych ekranach (responsywność), a zaimplementowane funkcjonalności spełniają swoje wstępne założenia.

2-4 dni

Tuning

Jeśli zostaje wykryta konieczność poprawienia designu lub funkcji wprowadzam niezbędne usprawnienia zarówno od strony wizualnej (frontend), jak i kodowej (backend).

2-7 dni

Publikacja strony

Strona zostaje opublikowana i staje się widoczna w sieci. Na tym etapie można podejmować działania promujące jej widoczność np. kampanie marketingowe w mediach społecznościowych.

1-2 dni

Wsparcie projektu można okazywać na wiele sposobów.
Poniżej znajdziesz dostępne opcje wsparcia finansowego:

Wspieraj Autora na Patronite

Możesz również wspierać projekt poprzez obserwowanie profili społecznościowych i udostępnianie treści.

Niezależnie od tego, z której formy wsparcia zdecydujesz się korzystać za każdą z nich z góry uprzejmie dziękuję!